obstawiamy.info

Witryna dostęna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Real TRACI punkty z Brugią! Podsumowanie wtorkowych meczów LIGI MISTRZÓW

Załóż konto z linku poniżej i odbierz swój bonus od BETCLIC – otrzymaj zwrot stawki w formie bonusu za pierwszy ewentualnie przegrany kupon aż do 510 złotych (minus podatek). Zakładasz konto, wpłacasz – przykładowo 100 złotych, grasz za 100 złotych i jeśli kupon nie wejdzie otrzymujesz zwrot swojej stawki minus podatek – zwrot stawki do 510 złotych.

Bonusem trzeba obrócić 4x po kursie minimum @2,0 na całym kuponie.

LINK – ODBIERAM BONUS OD BETCLIC – przy rejestracji wpisz kod promocyjny – OBSTAWIAMYPL

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Atalanta – Szachtar 1:2

Spotkanie rozstrzygnięte na korzyść zespołu gości. Gospodarze mieli doskonałą szansę na objęcie prowadzenie w 16 minucie, kiedy to został podyktowany dla nich rzut karny. Jednak strzał Josipa Ilicica obronił Andrij Piatow. W 28 minucie gospodarze jednak dopięli swego. Bramkarza Szachtara pokonał Duvan Zapata i było 1:0. Goście odpowiedzieli w 41 minucie, kiedy bramkarza Atalanty pokonał Junior Moraes. W drugiej połowie oba zespoły atakowały, jednak to goście postawili kropkę na i. W 5 minucie doliczonego czasu gry bramkarza gospodarzy pokonał Manor Solomon i ustalił wynik na 1:2.

Real Madryt – Club Brugge 2:2

Sensacyjne rozstrzygnięcie meczu w Madrycie. Faworyzowany Real nie dał rady wygrać z Club Brugge i mecz zakończył się remisem. Goście objęli prowadzenie w 9 minucie, kiedy broniącego bramki Realu Thibaut Courtois pokonał Emmanuel Dennis. Na 0:2 podwyższył ten sam gracz w 39 minucie meczu. Real rozpoczął odrabianie strat w drugiej połowie. Kontaktową bramkę strzelił Sergio Ramos w 55 minucie i zapowiadało to dalsze emocje. Warto dodać, że bramka ta została uznana po wideo weryfikacji. W 84 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Ruud Vormer z zespołu gości. Po tym faulu, Real wykonywał rzut wolny, który dał im bramkę na wagę remisu. Dośrodkowanie Toniego Kroosa wykorzystał Casemiro i ustalił wynik na 2:2.

NIE WCHODZI KUPON? ODBIERZ ZWROT STAWKI! – SPRAWDZAM! (KLIK!)

Crvena zvezda – Olympiakos 3:1

Mecz zakończony zwycięstwem gospodarzy, którzy wykorzystali atut własnego stadionu. Mecz lepiej rozpoczęli jednak goście. W 37 minucie, dośrodkowanie z rzutu wolnego celnym strzałem zakończył Ruben Semedo i grecki zespół objął prowadzenie. W 58 minucie, czerwoną, za drugą żółtą kartkę ukarany został Yassine Benzia i Olympiakos grał w 10. Gospodarze wykorzystali osłabienie rywala. W 62 minucie do remisu doprowadził Milos Vulic. W 87 minucie na 2:1 strzelił Nemanja Milunovic, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Na 3:1, w 90 minucie ustalił Richmond Boakye, również kończąc dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Galatasaray – PSG 0:1

Zwycięstwo faworyta. Przez większość spotkania przeważała drużyna z Paryża. W 51 minucie goście mogli objąć prowadzenie, jednak bramkarz gospodarzy wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem gości. W 52 minucie gościom udało się już strzelić gola. Dokonał tego Mauro Icardi i ustalił wynik spotkania.

Wskakuj do naszej grupy – ponad 48 TYSIĘCY użytkowników – WCHODZĘ DO GRUPY!

Juventus – Leverkusen 3:0

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Gospodarze objęli prowadzenie w 17 minucie, kiedy strzałem z linii pola karnego popisał się Gonzalo Higuain. Spotkanie przebiegało pod dyktando Juventusu i na 2:0 włoski zespół podwyższył w 62 minucie. Bramkarza gości pokonał Federico Bernardeshi a asystował mu Higuain. W 74 minucie mogło być 3:0, jednak bramkarz Bayeru w dobrym stylu obronił strzał gracza Juve. Za to w 88 minucie było 3:0 a wynik ustalił Cristiano Ronaldo.

Lokomotiw Moskwa – Atletico Madryt 0:2

Porażka gospodarzy. Goście mogli objąć prowadzenie w 19 minucie, jednak piłka, która odbiła się od gracza Atletico, zamiast do siatki pofrunęła nad poprzeczką z bliskiej odległości. Gol wpadł za to w 48 minucie, kiedy bramkarza gospodarzy pokonał Joao Felix. W 58 minucie Atletico przeprowadziło kontrę, którą golem wykończył Thomas i ustał wynik na 0:2.

Bonusy od POLSKICH LEGALNYCH BUKMACHERÓW – sprawdź – ODBIERAM 80 PLN na START za DARMO!

Manchester City – Dinamo Zagrzeb 2:0

Wygrana, choć niezbyt wysoka gospodarzy. Oba gole zostały strzelone w drugiej połowie. Gospodarze przeważali od początku spotkania, jednak byli nieskuteczni. Dopiero w 66 minucie gospodarzom udało się otworzyć wynik, a strzelcem gola był Raheem Sterling. Wynik, w 5 minucie doliczonego czasu gry, ustalił Phil Foden.

Tottenham – Bayern 2:7

Bardzo efektowne zwycięstwo Bayernu. Mało kto spodziewał się takiego wyniku. Mecz jednak lepiej rozpoczęli gospodarze. W 12 minucie bramkarza Bayernu pokonał Son Heung-Min. 3 minuty później było jednak 1:1 a gola, pięknym strzałem sprzed pola karnego zdobył Joshua Kimmich. W 45 minucie Bayern, za sprawą Roberta Lewandowskiego wyszedł na prowadzenie. W 53 minucie swoją pierwszą bramkę w tym mecz, a trzecią dla Bayernu zdobył Serge Gnabry. Dwie minuty później, za sprawą tego samego gracza, było 4:1. To już był pogrom a to nie koniec goli. W 61 minucie Harry Kane strzela na 2:4 z rzutu karnego. Końcówka mecze należała jednak do monachijczyków. W 83 minucie Gnabry kompletuje hat-trick i jest 2:5. w 87 minucie swoją drugą bramkę strzelił Lewandowski i było 2:6. Na 2:7 wynik ustalił Gnabry, strzelając swojego czwartego gola w tym meczu.