obstawiamy.info

Witryna dostęna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Polska Liga Koszykówki, 14.03

Polski Cukier Toruń – Rosa Radom. 19:00.

Dla torunian mecz z Rosą to jedno z trudniejszych spotkań w końcowej fazie sezonu. Radomianie podbudowani zwycięstwem w Zielonej Gorze, musza walczyć w każdym kolejnym spotkaniu bo do play offs wciąż daleka droga. Glenn Cosey imponował forma na początku sezonu, by na przełomie roku zanotować lekką obniżkę formy. Od dłuższego czasu wszystko jednak wróciło do normy. Amerykanin od kilku meczów znowu rzuca z zabójczą skutecznością z dystansu, jest w zasadzie nie do zatrzymania.

Dziś naprzeciwko siebie ma słabych defensorów, którzy nie będą w stanie mu się przeciwstawić. W tego typu spotkaniach, trudnych, o wysoką stawkę, Cosey dostaje wolną rękę od trenera jeśli chodzi o selekcję rzutów z dystansu. W ubiegły piątek rozgrywający torunian nie przemęczał się, nie grał zbyt długo, a i tak z łatwością zdobył 16 oczek. Dziś dużo więcej będzie zależało od niego. Torunianie są jedyna niepokonana drużyną PLK na własnym parkiecie i dziś będą walczyć o przedłożenie tej passy.

Po kilku mniej istotnych, łatwych meczach w lidze u siebie, przed Twardymi Piernikami solidne wyzwanie, a co za tym idzie większa rola i ilość minut na parkiecie ich lidera w ataku. Naszym zdaniem Cosey przekroczy dziś granice 20 punktów, Rosa kiepsko spisuje się w obronie i o ile Michał Sokołowski zaopiekuje się solidnie Karolem Gruszeckim, o tyle nie widzimy tu godnego rywala dla Amerykanina który powinien trafić co najmniej 4 trojki w dzisiejszym meczu, zwłaszcza że w chwili obecnej nie bardzo ma zmiennika i powinien na parkiecie spędzić więcej niż 30 minut.

Zarejestruj się w forBET i odbierz bonus – podwojenie pierwszej wpłaty do 650 zł (KLIKNIJ)