obstawiamy.info

Witryna dostęna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Piast Gliwice LEPSZY od Legii Warszawa! Podsumowanie 11 kolejki EKSTRAKLASY

Załóż konto z linku poniżej i odbierz swój bonus od BETCLIC – otrzymaj zwrot stawki w formie bonusu za pierwszy ewentualnie przegrany kupon aż do 510 złotych (minus podatek). Zakładasz konto, wpłacasz – przykładowo 100 złotych, grasz za 100 złotych i jeśli kupon nie wejdzie otrzymujesz zwrot swojej stawki minus podatek – zwrot stawki do 510 złotych.

Bonusem trzeba obrócić 4x po kursie minimum @2,0 na całym kuponie.

LINK – ODBIERAM BONUS OD BETCLIC – przy rejestracji wpisz kod promocyjny – OBSTAWIAMYPL

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Wisła Płock – Arka Gdynia 4:1

Zwycięska passa gospodarzy trwa. W 17 minucie goście strzelili gola, jednak sędzia jej nie uznał. W 29 minucie trafili za to gospodarze. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił Ricardinho. Pięć minut później było już 2:0. Tym razem gola strzelił Damian Michalski. W 58 minucie na 3:0 strzelił Piotr Tomasik. W 64 minucie mogło być już 4:0, jednak bramkarz Arki, Pavels Steinbors, obronił trzy strzały z rzędu graczy Wisły. W 74 minucie Michał Nalepa zdobywa honorowego gola dla Arki. W 79 minucie graczy z Płocka ratuje słupek. Wynik ustala w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Mikołaj Kwietniewski.

Śląsk Wrocław- Jagiellonia Białystok 1:1

Mecz na szczycie na remis. W pierwszej połowie nie było zbyt wiele emocji. W 56 minucie wynik spotkania otworzył Robert Pich, który pokonał bramkarza Jagiellonii. Goście do remisu doprowadzili w 69 minucie, kiedy to Juan Camara nie dał szans bramkarzowi z Wrocławia. Do końca spotkania, mimo obustronnych ataków, żadna z ekip nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

NIE WCHODZI KUPON? ODBIERZ ZWROT STAWKI! – SPRAWDZAM! (KLIK!)

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:2

Sensacyjne rozstrzygnięcie w Szczecinie. Liderująca Pogoń przegrała z Rakowem. Wynik rozstrzygnięty został w pierwszym kwadransie gry. Gospodarze objęli prowadzenie już w drugiej minucie. Gola strzelił Srdjan Spiridonovic. Były to miłe złego początki. W 8 minucie było 1:1 a to za sprawą Jakuba Bartkowskiego, który pokonał swojego bramkarza. Wynik ustalony został w 14 minucie, kiedy to rzut rożny wykorzystał Kamil Kościelny i Raków objął prowadzenie 2:1. Pomimo obustronnych ataków wynik już nie uległ zmianie i byliśmy świadkami niespodzianki w Szczecinie.

Lech Poznań – Wisła Kraków 4:0

Przekonujące zwycięstwo gospodarzy. Lech objął prowadzenie w 40 minucie spotkania za sprawą Darko Jevticia. Na 2:0 w 73 minucie strzelił Christian Gytkjaer. 4 minuty później było już 3:0. Tym razem gola strzelił Kamil Jóźwiak. Wynik w 84 minucie ustalił, po błędach obrony Wisły, Filip Marchwiński.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 1:2

Zwycięstwo gości. Lechia po kilku zwycięstwach z rzędu doznała goryczy porażki. Goście objęli prowadzenie w 9 minucie, kiedy to Błażej Augustyn efektownie przelobował swojego bramkarza. Drugą bramkę goście strzelili w 63 minucie. Gola zdobył Damjan Bohar. W 67 minucie gospodarze strzelili kontaktowego – i jak się okazało – jedynego gola w spotkaniu. Na listę strzelców wpisał się Artur Sobiech. Do końca spotkania oba zespoły przeprowadzała jeszcze ataki. Wynik jednak nie uległ już zmianie.

Wskakuj do naszej grupy – ponad 48 TYSIĘCY użytkowników – WCHODZĘ DO GRUPY!

ŁKS Łódź – Korona Kielce 4:1

Dosyć pewne zwycięstwo gospodarzy i jednocześnie przerwana seria przegrywanych spotkań. Łodzianie wynik otworzyli w 28 minucie spotkania. Strzelcem gola został Rafał Kujawa. Była to jego pierwsza bramka w niedzielnym meczu. Dwie minuty później było już 2:0. Autorem gola – ponownie Kujawa. W 36 minucie kielczanie mogli strzelić bramkę kontaktową, jednak fantastyczną robinsonadą w bramce łodzian popisał się Arkadiusz Malarz. W 43 minucie sędzia, po wideo analizie, przyznał kielczanom rzut karny. Strzał z 11 metrów na bramkę zamienił Adnan Kovacevic. Piłkarze Korony złapali kontakt, jednak ostatnie słowo należało w tym meczu do ŁKS. Na 3:1 w 60 minucie strzelił Grzesik, który pokonał bramkarza z Kielc strzałem głową. W 67 minucie wynik ustalił Kujawa, który strzelił swoją trzecią bramkę w tym meczu.

Bonusy od POLSKICH LEGALNYCH BUKMACHERÓW – sprawdź – ODBIERAM 80 PLN na START za DARMO!

Cracovia – Górnik Zabrze 1:1

Mecz na remis. Gospodarze nie wykorzystali potknięcia Pogoni Szczecin i nie objęli pozycji lidera tabeli. Piłkarze Górnika objęli prowadzenie w 13 minucie. Bramkarza Cracovii pokonał Szymon Matuszek. Gospodarze wyrównali 20 minut później. W 33 minucie na listę strzelców wpisał się Oleksiy Dytyatev i na tablicy wyników było 1:1. W 62 minucie Cracovia mogła objąć prowadzenie, jednak doskonałą paradą popisał się bramkarz Górnika. W 94 minucie krakowianie strzelili gola, lecz arbiter go nie uznał, odgwizdując faul na obrońcy Górnika.

Piast Gliwice – Legia Warszawa 2:0

Zwycięski mecz gospodarzy. Legia mogła objąć prowadzenie w 33 minucie. Lecz piłkę z najbliższej odległości warszawski napastnik posłał nad poprzeczką. Gola strzelili za to gospodarze. W 57 minucie bramkarza Legii pokonał Piotr Parzyszek i stadion w Gliwicach oszalał z radości. W 67 minucie wynik ustalił Jorge Felix. Warszawiacy mogli strzelić gola ponownie, jednak bramkarz Piasta zatrzymał strzał piłkarza Legii. Wynik zakończony wynikiem 2:0.