obstawiamy.info

Witryna dostęna wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

NBA + League of Legends, 11-12.03

NBA

Minnesota – GSW

Wolves bez Butlera zaczęli osuwać się w konferencji zachodniej i dopadła ich możliwość wypadnięcia z pierwszej ósemki. Butler to nie tylko dobra ofensywa ale też mocno pracuje w defensywie utrudniając życie rywalom. Bez niego ta obrona wygląda gorzej. Dziesięć ostatnich spotkań gospodarzy to druga najgorsza defensywa pozycji numer dwa w lidze. Średnio 30 traconych punktów co mocno przyczynia się do porażek Wilków, a dziś przecież przyjeżdża najlepsza ofensywa w lidze. Mimo, że po stronie zespołu z Oakland zabraknie Curr’ego to chyba nikt nie wątpi w potencjał ofensywy Warriors. W ostatnim spotkaniu z Portland, Durant i Thompson zdobyli razem 65 punktów co daje ponad połowę punktów drużyny. To na ich barki spada odpowiedzialność za wynik podczas nieobecności lidera gości i dziś ta dwójka również powinna ciągnąć zespół. Klay regularnie od 2 lat stuka Minnesocie po ponad 20 punktów. Pierwsza piątka Minnesoty może być już trochę zajechana sezonem przez styl rotacji jaki stosuje coach Thibodeau ,a sama godzina rozgrywania spotkania jaką jest godzina 14;30 podczas gdy zwykle są to późne godziny wieczorne nie sprzyja raczej dobrej defensywie. Thompson powinien dziś wyrzucać swoją średnią jaką ma w pojedynkach z Wigginsem, która wynosi ponad 24 punkty. Linia normalna jakby grał Curry ale skoro go nie ma warto zainwestować w tego beta.

Lakers – Cavaliers

Mecz sentymentów. Nance i Clarkson wracają do Los Angeles, a Thomas pewnie ma coś do udowodnienia chłopakom z Cleveland. Vicemistrzowie NBA podchodzą do spotkania mocno osłabieni. Dalej oczywiście muszą sobie radzić bez Love do którego ostatnio dołączył Osman. Kontuzji w meczu z Clippers nabawił się też Hood, brakuje Thompsona, a również występ Korvera jest niepewny. Wszystko to mocno ogranicza rotację w zespole gości przez co dziś więcej minut powinien dostać Clarkson. Z pewnością będzie chciał on zagrać dobre spotkanie przed starą publicznością, a węższa kadra powinna mu dać więcej minut, a co za tym idzie rzutów. Lakers to też najszybciej grająca ekipa w NBA co przekłada się na większą ilość akcji. Co jest też ważne Clarkson zaczyna z ławki. Z ławki zaczyna też Thomas w zespole gospodarzy więc gdy wejdą razem na boisko pewnie stworzą nierozłoczną parę na parkiecie, a wszyscy wiemy, że Thomas obrońcą jest słabym. Wszystkie te aspekty powinny się przełożyć na więcej punktów Clarksona, a jak pokazał mecz z Clippers gdzie zdobył 21 punktów lubi on grać w Los Angeles.

Nets – Philadelphia

Philadelphia dalej nie może być pewna miejsca w pierwszej ósemce konferencji dla tego takie spotkanie trzeba wygrywać. Główną opcją ofensywną Sixers jest Embiid. Przez niego przechodzi większość akcji ofensywnych ekipy przez co jest najlepszym punktującym zespołu z Philadelphii. Ciężko znaleźć na niego stopera w lidze, a już z pewnością próżno go szukać w zespole z Nowego Jorku. Kameruńczyk powinien dziś wyładować swoją złość, która pewnie w nim buzuje po meczu w Miami gdzie Whiteside mocno go przystopował ofensywnie ale i sam center Heat zdobył więcej punktów od podkoszowego z Philadelphii. Z pewnością co tez mocno pomoże Embiidowi to dwa dni przerwy, które miały obie drużyny. Gwiazda gości ma problemy kondycyjne więc każdy dzień odpoczynku jest dla niego zbawienny co pokazują jego statystyki. Jeśli przed meczem ma 2 dni odpoczynku jego skuteczność z gry mocno wzrastam, tak samo jak skuteczność trójek i rzutów osobistych. Co za tym idzie wtedy średnia punktów Embiida idzie mocno do góry i Kameruńczyk powinien powtórzyć wyczyn z końca stycznia gdzie zdobył 29 punktów w spotkaniu z Nets.

Zarejestruj się w forBET i odbierz bonus – podwojenie pierwszej wpłaty do 650 zł (KLIKNIJ)

LEAGUE OF LEGENDS

NA LCS

Mecz: Clutch Gaming vs Team Liquid

Godzina – 22:00

Obie drużyny wczoraj nie były przez nas brane pod uwagę względem typowania. Chociaż wyniki tych zespołów się sprawdziły. Na obecnym patchu bardzo dobrze radzi sobie drużyna Clutch Gaming, pokonując wczoraj lidera rozgrywek Echo Fox w bardzo ładnym stylu. Cała drużyna jest swego rodzaju objawieniem tego sezonu. Duża zasługa jest tutaj sprowadzonego do Ameryki na początku sezonu Febivena z Europy. Świetnie odnalazł się na nowym kontynencie i wraz z Lirą prowadzą drużynę do zwyciestw. Liquid to natomiast zbieranina doświadczonych zawodników. Nie ukrywajmy, ale Xmithie, Pobelter czy Doublelift lata świetności mają już dawno za sobą. Dużo swoich zwycięstw Liquid zawdzięcza Impactowi, który niemal samodzielnie potrafił te spotkania wygrywać, jeśli uzyskał przewagę. W ostatnich tygodniach górny Liquid został jednak poskromiony i tak dobrze jego ekipa sobie już nie radzi. Clutch Gaming na tym patchu natomiast radzi sobie znakomicie i nie widzimy powodu by miało być tym razem inaczej. Typujemy zwycięstwo Clutch po kursie 2.15 na Fortunie.

Mecz: Optic Gaming vs 100Thieves

Godzina – 00:00

Wczorajsze przewidywania odnośnie tych dwóch drużyn nam się świetnie sprawdziły. W gruncie rzeczy wczorajsze przemyślenia do obydwóch drużyn będą tak samo trafne dzisiaj. Optic Gaming jest drużyną, która poza solidnym środkowym ma bardzo słabym roster i nie prezentuje nic, co mogło by przekonywać na granie na ową drużynę. 100Thieves bardzo dobrze sobie radzi w spotkaniach z outsiderami, gdzie „gwarantowane” punkty, które zdobyć powinni, zdobywają. Trener Pr0lly takich spotkań nie olewa i możemy być pewni, że 100T wyjdą w pełni skoncentrowani po kolejne zwycięstwo. A kurs 1,61 na fortunie wygląda co najmniej dobrze na 100T.

Rejestrując się z tego linku sponsor serwisu FORTUNA oferuje bonus – 30 zł na start (KLIKNIJ)